:: O NAS ::

Jesteśmy dynamicznym i wykwalifikowanym zespołem młodych ludzi, na czele sawek_konsolaze Sławomirem Siembidą, dla których profesjonalizm jest zawsze na pierwszym miejscu. Z pasją od wielu lat zajmujemy się nagłośnieniami koncertów, spektakli i widowisk scenicznych a przy okazji pracy w radiu, również i produkcją spotów reklamowych, jingli i zajawek radiowych.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nagłaśnianiu koncertów w klubach i w plenerze. Obsługiwaliśmy koncerty większości gwiazd polskiej sceny muzycznej. Między innymi T.Love, Kult, Hey, Feel, Pidżamę Porno, Annę Marię Jopek, Edytę Bartosiewicz, Staszka Sojkę, Elektryczne Gitary, Marka Grechutę z zespołem Anawa, Voo Voo, Raz Dwa Trzy, Lipnicką i Portera etc. Wiele zespołów nagłaśnialiśmy kilkukrotnie zawsze spotykając się z dobrą opinią na temat sprzętu jak i całej ekipy technicznej.

chlopaki_trojkaDlaczego powinieneś z nami współpracować?


Bo nie ważne, czy jest to odczyt na jeden mikrofon, czy koncert na 32 mikrofony, traktujemy je na równi i wkładamy cały swój wysiłek i umiejętności w to, żeby publiczność wyniosła wspaniałe wrażenia a muzycy na scenie mieli dobry nastrój i komfort akustyczny.
Bo muzyka, dźwięk, estrada jest tym, co nas motywuje do działania.
Bo nic nie daje nam większej satysfakcji jak uścisk dłoni artysty po koncercie wraz ze słowami "było świetnie, pełen profesjonalizm".

 


ekipa_1ekipa_2ekipa_8ekipa_6ekipa_3ekipa_7